Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marta Kaczyńska czy ty taka ciemna jak twój wuj.Jak ty możesz na taki cyrk pozwolić co robią z twoimi rodzicami Ja na twoim miejscu bym na to nie pozwolił i pognał tych wszystkich głupców do czubkow. SZANUJ TA KATASTROFĘ I SWOICH RODZICÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyńska szanuj swoich rodziców ty masz pełne prawo a nie twój WUJ i inni czubki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest autorem? Takie nazwisko też na tabliczce, będzie większy ubaw. A jaki taniec tańczy Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski powstawały zaczął się jazgot. Ja szczekania waszego się nie boję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodzie co się z Tobą stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pomnik stanął na najbardziej obskurnym do niedawna skwerze w mieście, obok  dworca autobusowego, w miejsce zlikwidowanego szaletu, a mieszkańcy natychmiast ukuli powiedzenie: "Para Kacza stanęła na miejscu sracza". A tak dla ścisłości to w Białej Podlaskiej jest już "Rondo Kaczki" i "Rondo Bandytów".
 Lepiej byłoby nazwać rondem UB, a plac Wolności Placem Dzierżyńskiego, a kolejne rondo rondem Jaruzelskiego i Kiszczaka, ogarnij się człowieku i przewartościuj swoje pojęcia kto był zdrajcą i zdradził dla obcego państwa, a kto patriotą. Brak rozliczenia z komuną skutkuje takim myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt"O czystość łez, o wolność dusz o wolny kraj błagamy Cię Panie. O lepszy dzień, spokojną noc o Polskę błagamy Cię Panie. Ojczyzno co się z Tobą stało czy chcesz aby bolało? Polsko czy już zapomniałaś Polsko kiedy płakałaś? Ojczyzno gdzie jest Twoja siła Ojczyzno kiedy walczyłaś? Polsko to nie Twoja droga Polsko wracaj do Boga! Od kłamstw, od bezbożności, od ludzi złych zachowaj nas Panie. Od krzywdy dziecka, od płaczu Matki. Od krwi przelanej zachowaj nas Panie... Ojczyzno co się z Tobą stało?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd (2 minuty temu) oj wstyd masz rację oj wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt z piosenki MODLITWA. Obudź się Polsko ma, Niech opadnie kłamstwa mgła . Powstań z kolan, Polsko! Daj nam sprawiedliwość... Bóg, Ojczyzna, Honor, Wiara . W naszych sercach... Na sztandarach... Powstańcie! Dzwon Zygmunta wzywa! ... Kto sprzedał pamięć dawnych lat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla mieszkańców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny prezydent który bronił ojczyzny Twojej i mojej. Porównaj sobie Kwaśniewskiego (pomroczność jasna w Charkowie), Wałęse ( nie chcem ale muszem), Komorowskiego (kaszalot, bul, sziogun) i śp. Lech Kaczyński. Lepiej złóż wyrazy Radości bo naprawdę mamy czym się chwalić. Cieszę się ze jest pomnik pary prezydenckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki zasłonięty powinien zostać na stałe. Świetnie to symbolizuje syndrom oblężonej twierdzy i izolacjonizm tożsamościowy katoprawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te cytowane słowa, to zestaw kłamliwych bzdetów, jak rozmowy niedokończone w radiu Rydzyka, na nutę podejrzeń, oskarżeń, zdrady, zwątpienia, wreszcie buntu i wezwania do powstania, diabli wiedzą kogo, czego i dlaczego, takie sobie poezje częstochowsko-toruńskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wierzysz sam w to co piszesz. Platfusy mózg Ci wyprali i to porządnie cóż ja na to mogę poradzić. Skoro słuchasz rozmów niedokończonych to po co to robisz? Jezeli uważasz za bzdety to w jakim świecie żyjesz małolacie. Co do Częstochowy pójdziesz tam na kolanach i to szybciej nastąpi niż się spodziewasz. I Chwała Panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuar , możesz już się powoli żegnać z korytem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie kwiczę ani przy ani za korytem ale lewactwo niedługo się skończy już się cieszę na samą myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"lewactwo niedługo się skończy" - masz na myśli ostateczne rozwiązanie kwestii lewactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro 1-szy maja ze szturmówką na pochód, na Plac Wolności jak za dawnych lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś na pochodzie 1-majowym jako harcerz i niosłem szturmówkę biało-czerwoną. Nie wiedziałem, że za to kiedyś spotkają mnie wyzwiska i obelgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że to były inne czasy ale teraz jest podobno Wolny Kraj odcinam się rękami i nogami od wszelkiego lewactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...